Jóga pro děti

(kroužek se bude konat při minimálním počtu dětí - 5, maximum - 8 dětí)
 
pondělí: 15:15 - 16:00 hod.
cena za 1. pololetí: 1700,- (platba hotově pí. Kotěrové)

celkem: 17 lekcí

zahájení: 1.10.2018
ukončení 1. pololetí 30. 1. 2019
lekce nebude: 24.12.
 
2. pololetí 
zahájení 1.4.
ukončení 27.5.
cena 800,- 
 
 

  PŘIHLÁŠKA  

Jógu vede : 

Renáta Janborová Nováková

Jsem maminkou 5 ti dětí, z toho dvě jsou osvojené z dětských domovů, což je pro mě jen trochu rozdílem k nacítění se do jejich dušiček, kdy ony si nesou více zátěží ze startu do života. Jinak v mém srdci mají stejné místo jako mé biologické děti. Takto namixované složení dětí, mě přivedlo nejen k dětské józe, ale i se zájmem k výchově zvané kontaktní rodičovství a inspiruji se i systémem Repektovat a být respektován. Jsem i v úzkém kontaktu  nadací Rozum a Cit, kteří pomáhají rodinám, které mají osvojené děti.

Jsem lektorkou gravid jógy, hatha jógy, power jógy, jógy jemné se zaměřením na zdravá záda a CORE. Veliký důraz kladu na relaxační praxi, která je přechodem k meditaci.

Dětské jóga je vedena dynamicky a hravě. Vyprávíme si příběh z Indie a zaujímáme pozice zvířátek a tanečníků a ochránců dětské říše. Děti, si formou hry zpevní, nejen fyzické tělo, dechovou hrou zvýší vitální kapacitu plic, ale i zvýší si sebevědomí.

Jednou se mě jedna z mých učitelek jógy zeptala:? :'co bys přála svým dětem, kdybys byla jejich sudička?'

Já jmenovala :' Lásku, štěstí, spokojenost '  a ona mi řekla, že to vše je krásné a cenné, ale nejvíc je potřeba Sebevědomí. (být si sebe vědom, být si vědom, toho co cítím, jak mi je a co potřebuji... 

Co dále já vnímám jako velmi důležité, je dětská fantazie... neberme ji dětem...Je to jejich hravý svět, kde je jim dobře a já si vážím toho, že mě děti s sebou někdy vezmou do kouzelné vesmírné lodi a já mohu cestovat s nimi.

Děti učím čakry, jejich barvy a význam, formou dětské hry, automatickou kresbu. Na závěr lekce dostanou vzkaz z karty jejich ochránce, lesní víly, jednorožce, nebo anděla.

Těším se na cestu do dětské říše 

Renáta

 

 

Přihláška - Jóga pro děti

Přihlašuji tímto své dítě na kroužek - Jóga pro děti 18/19 a zavazuji se zaplatit poplatek za 1.pololetí.